Uudised

2 months ago

DG Academy

Kellel käed suvel higistavad ja kohe üldse ei saa ketast õigel ajal lendu? 🙋‍♂️🙋‍♀️🙋

Siin on lahendus! Haara DG ACADEMY whalesac ja kõmmuta "birdie streak" lõpmatusse🤪

Vaalakujulise saci võiks siduda näiteks seljakoti külge, siis on seda eriti mugav aeg-ajalt patsutamas käia ja hoida grip ideaalsena. Samas mahub see väike abiline ka taskusse!

Ühe whalesaci hind on 15€, huvi korral kirjuta meile 😊

#dgacademy #whalesac #perfectgrip
...

View on Facebook

3 months ago

DG Academy

Jouks, kellel õhtul igav siis pisike best shot paarikas Jõulumäe sinisel algusega 19.00 🙂

discgolfmetrix.com/1694577
...

View on Facebook

3 months ago

DG Academy

Hea meel on taas välja hõigata DG Academy Jõulumäe nädalamängude sari, mis saab hoo sisse juba tuleval esmaspäeval, 3. mail. Mängud toimuvad vaheldumisi punasel ja kollasel rajal algusega 18.30. Sel korral võtame mõõtu punasel rajal. Registreerida saad siin:

discgolfmetrix.com/1666065
...

View on Facebook

3 months ago

DG Academy

Teadmishimuliste discgolfarite hoog ei ole raugenud - viimased kaks nädalat on DG Academy täis võimsusel tööd teinud, sest uudishimulikud mängijad on leidnud tee just meie juurde. Oleme tänulikud, et usaldate meid!

Eriti suure kiituse on ära teeninud möödunud laupäeva trennikad, kes vihma, lume, rahe ning tuule kiuste sõitsid Jõulumäele erinevatest Eesti nurkadest. Vot see on pühendumus! Samuti ei saa mainimata jätta tõelisi Ironmane, kes praegu Eesti ringreisi teevad - Oliver ja Rando. Ei tea, kas nad üldse kuiva jalaga mõne ringi tehtud said. Igatahes meie trennis pidasid nad väga hästi vastu, vaatamata pidevale vihmasajule. Kiitus!

Kui oled ka huvitatud eratreeningust, siis võta meiega ühendust dgakadeemia@gmail.com. Loodame, et ka ilmad on meie vastu edaspidi heldemad! Kõik treeningutel osalejad saavad lisaks teadmistepagasile ka kingituse Latitude 64 poolt. 🙂

Kohtume Jõulumäel!
...

View on Facebook